CBRE skomercjalizuje zielonogórski ZEFAM PARK

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

ZEFAM PARK (fot. CBRE)

Agencja doradcza CBRE podpisała umowę o współpracy z AristoInvest Group, inwestorem działającym od 15 lat na polskim rynku nieruchomości. Od marca br. CBRE odpowiada za komercjalizację należącego do AristoInvest ZEFAM PARK, nowoczesnego centrum handlowo-biznesowego mixed-use w Zielonej Górze.

ZEFAM PARK, obiekt zlokalizowany 150 m od Focus Mall Zielona Góra, będzie oferował klientom i odwiedzającym około 30 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni użytkowej, w tym aż 22 tys. mkw. zajmie strefa handlowo usługowa, a 8 tys. mkw. poświęcone zostanie pod biura.  W ramach powstającego power center klienci będą mogli zrobić zakupy w Lidlu, skorzystać ze wspólnego parkingu na ponad 800 aut lub usług i produktów szerokiej gamy najemców, którzy znacząco uzupełnią dotychczasową ofertę handlową miasta. Początek prac budowlanych zaplanowany jest jeszcze na ten rok.

Od dawna obserwujemy rosnący potencjał nieruchomości handlowych w Zielonej Górze. Jest to jedno z nielicznych miast na mapie Polski, gdzie nowoczesnej powierzchni nadal nie jest dużo, a zapotrzebowanie rynku retail jest wyraźnie odczuwalne. Biorąc pod uwagę sąsiedztwo dużego centrum handlowego, którego uzupełnieniem oferty modowej będą najemcy ZEFAM PARK, cieszymy się, że będziemy mogli pomóc w stworzeniu wyjątkowego nowego miejsca destynacji zakupowej – mówi Mariusz Majkowski, dyrektor działu wynajmu powierzchni handlowych CBRE.

AristoInvest to firma działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. W swoim portfolio ma ponad 20 tys. mkw. powierzchni pod wynajem biur i magazynów, a jej klientami są między innymi Saint Gobain

ZEFAM PARK jest doskonale zlokalizowany i idealnie wpisuje się w obecnie panujące w architekturze trendy na rewitalizację oraz budownictwo przemysłowe. Koncepcja mixed-use pozwoli nam wygenerować rotacyjny ruch który będzie napędzał wzajemnie biznes, dla tego jesteśmy więcej niż spokojni o powodzenie tej inwestycji – mówi Adam Kuczma, właściciel AristoInvest Group. I dodaje: Siłą naszej firmy jest przede wszystkim stabilność biznesu. Podobnych cech szukamy u naszych partnerów, dlatego więc zdecydowaliśmy się na powierzenie nowej nieruchomości właśnie w ręce doświadczonego zespołu CBRE.

CBRE zarządza portfelem 86 nieruchomości komercyjnych, zarówno biurowych, handlowych jak i magazynowych, których łączna powierzchnia całkowita przekracza 1,75 mln mkw.


Źródło: CBRE

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn