Crestron przedstawia nową generację ekranów dotykowych TSW

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Crestron, globalny lider w dziedzinie technologii sterowania i automatyzacji, rozpoczyna w grudniu dostawy nowych ekranów dotykowych z nagradzanej serii TSW. Modele TSW-560, TSW-760 i TSW 1060 oferują imponujące parametry działania oraz zabezpieczenia niezbędne w wielu różnych zastosowaniach korporacyjnych. Co więcej, nowe ekrany dotykowe są dostępne w tym samym przedziale cenowym co modele poprzedniej generacji, a w niektórych przypadkach są jeszcze tańsze.

TSW-X60 Series Hero Commercial

„Ekrany dotykowe TSW mają status standardu branżowego w zastosowaniach korporacyjnych” — powiedział Byron Wendling, menedżer ds. technologii w firmie Crestron. „Modele TSW łączą w sobie zaawansowane parametry i zabezpieczenia z eleganckim wzornictwem i niezwykle intuicyjną obsługą. Nasze ekrany dotykowe nowej generacji działają jeszcze szybciej i wydajniej dzięki przemyślanym, innowacyjnym funkcjom, które zapewniają istotne korzyści integratorom oraz ich klientom”.

Spośród nowych funkcji ekranów dotykowych TSW warto zwrócić uwagę na:

  • Bardzo szybki procesor — wchodzące na rynek ekrany TSW zawierają najnowocześniejszy procesor firmy Crestron, który zapewnia nieosiągalną dotychczas wydajność. Ekran dotykowy niezwykle szybko reaguje na sterowanie i wybór elementów interfejsu, co docenią użytkownicy zaawansowanych technicznie sal konferencyjnych i lekcyjnych.
  • Pełne bezpieczeństwo — ekrany dotykowe TSW oferują zabezpieczenia sieciowe klasy korporacyjnej przy użyciu takich protokołów jak 802.1X, TLS, FIPS-140-2, SSH i SFTP.
  • Podświetlane przyciski pojemnościowe — w obramowanie ekranu są wbudowane przyciski pojemnościowe, podświetlane w zależności od potrzeb użytkowników. Podkreślają one elegancki wygląd ekranów i ułatwiają ich obsługę, ponieważ przyciski niepotrzebne w danej chwili są niewidoczne.
  • Czujnik światła otoczenia — podobnie jak w popularnych smartfonach i tabletach jasność ekranu i podświetlenie LED reguluje się automatycznie w zależności od poziomu oświetlenia w pomieszczeniu.
  • Wbudowany czujnik zbliżeniowy PinPoint™ — spotkania w salach konferencyjnych mogą teraz przebiegać płynniej i sprawniej. Wbudowany czujnik zbliżeniowy PinPoint umożliwia kontekstową rezerwację pomieszczeń na podstawie dostępności, wielkości, lokalizacji i celu spotkania. Po wejściu do pomieszczenia następuje błyskawiczne połączenie z rozwiązaniem AirMedia® umożliwiającym bezprzewodowe prowadzenie prezentacji.
  • Bezpieczny montaż — wszystkie modele TSW mają w komplecie specjalny uchwyt do łatwego montażu ekranu.

Jeszcze lepsza jakość działania bez niepożądanych niespodzianek

TSW-X60 Series Hero Residential

Modernizując tak ważną i popularną linię produktową, projektanci firmy Crestron zadbali o to, by nie wprowadzać zmian utrudniających integratorom instalację i oddawanie do użytku systemów z ekranami TSW. Zachowują one elegancki styl i kolorystykę, a także zasilanie PoE i opcje łatwego montażu.

Więcej informacji

Więcej informacji o ekranach dotykowych TSW nowej generacji można uzyskać pod adresem http://crestron.com/products/line/tsw-x-series-touch-screens.

Źródło i zdjęcia: Creston

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn