Schneider Electric liderem rankingu Magiczny Kwadrant

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Schneider Electric, globalny specjalista w dziedzinie zarządzania energią i automatyce, otrzymał tytuł lidera w rankingu agencji analitycznej Gartner Magiczny Kwadrant narzędzi do zarządzania infrastrukturą centrów danych (DCIM) jako producent pakietu oprogramowania StruxureWare dla centrów danych. Firma zdobyła to wyróżnienie już drugi rok z rzędu. 

Ponownie, analitycy Gartnera uznali Schneider Electric za lidera w dziedzinie narzędzi DCIM, przyznając wysokie oceny w kategoriach „całościowej wizji” i „jakości realizacji”. Zdaniem Schneider Electric to wyróżnienie potwierdza dokonania firmy jako dostawcy w pełni zintegrowanych rozwiązań przeznaczonych do wielorakich zadań – od instalacji o znaczeniu krytycznym, po pomieszczenia IT – oferujących funkcje monitoringu i analiz danych, sterowania oraz rozwiązania z dziedziny automatyki, dzięki którym klienci mogą ograniczyć zużycie energii, zmniejszyć koszty OpEx, a jednocześnie podnieść wydajność pracy.

Lepsze zarządzanie infrastrukturą

– Działalność przedsiębiorstw w coraz większym stopniu opiera się na operowaniu cyfrowymi danymi, sprawiając, że centra danych przestają być wyłącznie generatorami kosztów i stają się siłą napędową dla biznesu. Połączenie rozwiązań DCIM z systemami zarządzania usługami IT (IT Service Management – ITSM) umożliwia uzyskanie kompletnego wglądu w operacje centrum danych i stanowi podstawę funkcjonowania centrów danych opartych na oprogramowaniu – mówi Soeren Brogaard Jensen, vice president, Global Data Center Software and Managed Services w Schneider Electric.

Uzyskanie tytułu lidera w rankingu Magiczny Kwadrant narzędzi DCIM agencji Gartner stanowi potwierdzenie sukcesów firmy jako twórcy rozwiązań, dzięki którym menadżerowie centrów danych mogą podejmować lepsze decyzje oparte na wiedzy dostarczanej przez naszą szeroką platformę analityczną. Warto dodać, że jest to rozwiązanie segmentowe, które można dopasowywać do potrzeb klientów z różnych branż.

Wszechstronne rozwiązanie – maksymalne efekty

Agencja Gartner korzysta z rozbudowanego procesu ewaluacyjnego opartego na 14 kryteriach. Schneider Electric uzyskał najwyższą ocenę w rankingu pod względem „całościowej wizji”. Zdaniem przedstawicieli Schneider Electric tak wysoka pozycja firmy jest rezultatem wszechstronności rozwiązania StruxureWare dla centrów danych, które daje się płynnie integrować z innymi produktami firmy z dziedziny energii, zarządzania budynkami i systemów chłodzenia, umożliwiając całościowe zarządzanie każdym centrum danych oraz zapewniając kompletny ogląd operacji i pozwalając na prowadzenie analiz danych, które wspomagają proces podejmowania decyzji. Dzięki StruxureWare dla centrów danych użytkownicy mogą łatwiej optymalizować wykorzystanie zasobów, operacje, zużycie energii i koszty, osiągając idealną równowagę między wysoką dostępnością danych i maksymalną efektywnością operacji.

Pakiet StruxureWare dla centrów danych firmy Schneider Electric umożliwia uzyskanie maksymalnej efektywności w ciągu całego cyklu życia centrum danych – od fazy projektowej i konstrukcyjnej, po operacyjną, ewaluacyjną i planowania.

Pełen raport Magic Quadrant jest dostępny do pobrania tutaj.

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn