Dobrze przygotowany do budowania inteligentnego świata

Rozwiązania Innodisk AIoT ukierunkowane na EV i Smart City

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Innodisk, wiodący światowy dostawca przemysłowych rozwiązań flash i pamięci, wspomina o swoich zwycięstwach w AIoT w zeszłym roku i prognozach na 2022 rok. Nawet teraz, w 2022 r., AIoT nadal jest szumem, którego liderzy biznesowi nie mogą zignorować, jednak wielu nadal nie jest do końca pewnych, jak elementy układanki AIoT pasują do siebie ani od czego zacząć. Ale propozycja biznesowa jest jasna, z przewidywanym 39,1% rocznym wzrostem w ciągu najbliższych pięciu lat. Aby wykorzystać możliwości na rynku AIoT, w 2021 r. Innodisk połączył się ze swoimi spółkami zależnymi, tworząc ekosystem zorientowany na dane AIoT zwany“ AIoT All-Round Service” który łączy ich wiedzę fachową, aby zapewnić kompleksowy pakiet usług przemysłowych AIoT.

Po roku ostatnie doświadczenia firmy Innodisk potwierdzają ten trend rynkowy, z AIoT-powiązanych projektów podwajających się każdego roku. Głębsze spojrzenie ujawnia, że główny nacisk kładzie się na 5G, sieci, infrastrukturę i automatyzację.

Zwłaszcza dzięki wysokowydajnym pamięciom masowym, pamięci i wbudowanym urządzeniom peryferyjnym, a także oprogramowaniu, Innodisk idzie teraz o krok dalej, integrując je z rozwiązaniami technologii AIoT, które wytrzymują silne wibracje i trudne warunki zewnętrzne, takie jak roboty AI i pojazdy elektryczne.

Roboty AI zapewniły sobie miejsce jako preferowana metoda dostarczania bez użycia rąk w hotelach, szpitalach i na lotniskach podczas pandemii. Ci elektroniczni pomocnicy spełniają prerogatywy dotyczące kontaktu i dystansu społecznego, jednocześnie zmniejszając obciążenie personelu. Firma Innodisk współpracowała z przedsiębiorstwem zajmującym się zaawansowanymi technologiami w sektorach inteligentnych usług, aby zintegrować niestandardowe dyski SSD z robotami AI, zapewniając niezawodne działanie.

Pojazdy elektryczne bardzo obciążają elektronikę, a wibracje i ciepło przekraczają progi standardowego wyposażenia. Międzynarodowa firma technologiczna wykorzystała moduły DRAM do szerokiej temperatury firmy Innodisk, przemysłowe pamięci flash i moduł GPS Tracker swojej spółki zależnej Antzer w swoich pojazdach elektrycznych. W rezultacie ich system dostaw detalicznych skorzystał z technologii sztucznej inteligencji, jednocześnie zmniejszając emisje zanieczyszczeń i hałasu.

Eric Chang, Asystent Specjalny firmy Innodisk, powiedział: „Jesteśmy przekonani, że wzrost liczby aplikacji AIoT będzie kontynuowany do 2022 r., zwłaszcza w przypadku pojazdów elektrycznych i inteligentnych aplikacji miejskich”. Dodał dalej: „Pojazdy elektryczne, takie jak autobusy, ciężarówki, logistyka i zarządzanie flotą, odnotują wzrost. W centrum zainteresowania znajdują się również inteligentne miasta, ponieważ coraz więcej krajów inwestuje w budowę technologii, aby wykorzystać AIoT i inteligentne miasta, w tym inteligentne lampy uliczne i systemy nadzoru”. Firma Innodisk jest dobrze przygotowana na te postępy technologiczne i postawił sobie za cel „Zbudowanie inteligentnego świata”.

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn