Incedo™ Business – nowość od ASSA ABLOY Opening Solutions – elastyczne rozwiązanie do zarządzania dostępem

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Fot. ASSA ABLOY

Wymagania dotyczące kontroli dostępu i bezpieczeństwa zmieniają się z dnia na dzień. W dzisiejszych niepewnych czasach rośnie zapotrzebowanie na elastyczne rozwiązania, które można łatwo dopasować do bieżących i przyszłych potrzeb użytkowników oraz rozwijających się firm. Nowy system Incedo Business od ASSA ABLOY Opening Solutions łączy wszystkie elementy sprzętu i oprogramowania zabezpieczającego na jednej platformie. Można go łatwo skalować odpowiednio do potrzeb, aby umożliwić pracownikom i gościom swobodne poruszanie się po budynku, a firmie — lepszą koncentrację na swoim rozwoju. 

W czasach pandemii koronawirusa administratorzy i menedżerowie obiektów stanęli w obliczu nowego wyzwania, jak chronić swoje budynki podczas pracy zdalnej, wyeliminować obecność nieuprawnionych osób spoza organizacji oraz zapewnić potrzebne dostępy pracownikom pracującym w systemie hybrydowym. Wiele firm wykorzystuje również ten czas zmniejszonego ruchu na zmodernizowanie zabezpieczeń, co przyniesie korzyści teraz oraz w przyszłości. Zmieniające się dynamicznie wymagania dotyczące dostępu i bezpieczeństwa oraz konieczność umożliwienia różnym osobom dostępu do budynku w różnych godzinach i z różnych miejsc sprawiają, że dotychczasowe nieelastyczne rozwiązania przestały spełniać swoją funkcję. Potrzebna stała się kompleksowa platforma zabezpieczeń, prosta i wygodna w obsłudze, doskonale skomunikowana, która zapewni bezpieczeństwo obiektu, a dzięki filtrom dostępu umożliwi efektywne zarządzanie ciągle zmieniającym się przepływem osób. 

Taką platformą jest Incedo Business. To nowe rozwiązanie przeznaczone do wszystkich typów budynków ułatwia sprawne zarządzanie bezpieczeństwem, dzięki czemu firma może się lepiej skupić na rozwoju. Incedo sprawia, że pracownicy, klienci i towary znajdują się zawsze we właściwym miejscu. 

Rozwiązanie dostosowane do bieżących potrzeb

Incedo ułatwia pracę wszystkim – od użytkowników po instalatorów – umożliwiając im szybsze i bardziej efektywne wykonywanie różnych zadań. Rozwiązanie można w razie potrzeby szybko skalować, co maksymalizuje zwrot z inwestycji. 

Użytkownicy budynku otrzymują indywidualne godziny dostępu i pozwolenia na wejście dostosowane do konkretnych potrzeb, co umożliwia im swobodne poruszanie się po obiekcie bez narażania bezpieczeństwa innych osób i wyposażenia. 

Menedżerowie budynku mają nad nim większą kontrolę i zyskują wyjątkową elastyczność. Administratorzy systemów mogą zrobić więcej w ramach dostępnego budżetu: zakładać, usuwać lub modyfikować profile dostępu oraz monitorować poruszanie się osób po budynku w czasie rzeczywistym. Integratorzy mogą szybko modernizować połączone technologie i systemy, aby zmniejszyć ryzyko i spełnić coraz większe oczekiwania klientów wobec nowoczesnych technologii. Instalatorzy nie muszą już zmagać się z niekompatybilnymi systemami, ponieważ zgodność operacyjna jest wbudowana w system Incedo, co eliminuje opóźnienia i niepotrzebne komplikacje.

Incedo™ Business: Kontrola dostępu, której wymagasz. Elastyczność, której potrzebujesz Fot. ASSA ABLOY

Łatwy w obsłudze, niezawodny w działaniu

Dzięki modułowej platformie Incedo użytkownik może w prosty sposób wybrać sprzęt zabezpieczający i dane uwierzytelniające dostosowane do swoich wymagań oraz odpowiednią opcję systemu zarządzania. Łatwy w obsłudze interfejs programowy Incedo Business umożliwia dokładne określenie, kto i kiedy może przejść przez określone drzwi. 

Po uruchomieniu systemu można wybrać najbardziej odpowiednie opcje z coraz bogatszej oferty urządzeń zabezpieczających i urządzeń kontroli dostępu, które obsługują oprogramowanie Incedo. Przetestowane w praktyce, wyróżniane nagrodami bezprzewodowe zamki cyfrowe ASSA ABLOY i przewodowe czytniki ścienne zabezpieczają wszystkie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. 

W ofercie znajduje się także szeroki wybór danych uwierzytelniających do kart i tokenów, dzięki czemu użytkownicy mogą w bezpieczny i wygodny sposób wchodzić na teren obiektów oraz się po nich poruszać. Mobilne klucze Incedo, które umożliwiają otwieranie drzwi za pomocą smartfona, zapewniają jeszcze większą elastyczność.

Elastyczność, której potrzebujesz

Dzięki opcjom zarządzania Lite, Plus i Cloud można zacząć od poziomu podstawowego systemu, a następnie go rozszerzać aż do administracji opartej na chmurze. System umożliwia zarządzanie wieloma ośrodkami i zintegrowanymi produktami innych producentów, takimi jak telewizja przemysłowa. Pozwala również zwiększać lub zmniejszać zakres funkcjonowania, dodawać lub usuwać sprzęt i dane uwierzytelniające na żądanie bądź zmieniać opcje zarządzania systemem — a wszystko to w tym samym środowisku. Przenoszenie się między opcjami Lite, Plus i Cloud jest zawsze bezproblemowe, co zapewnia firmie pełną elastyczność.

Jeśli firma zmieni siedzibę, system Incedo przeniesie się razem z nią. Elastyczna platforma, która dostosowuje się do zmian w przedsiębiorstwie, obniża całkowite koszty eksploatacji produktu. Nie wymaga każdorazowego instalowania i uruchamiania, ani też ponownego szkolenia personelu. 

Platforma Incedo będzie się ciągle rozwijać w oparciu o nowy sprzęt obsługujący oprogramowanie Incedo produkowany zarówno przez firmę ASSA ABLOY, jak i innych dostawców. Użytkownik może wybrać dogodną dla siebie konfigurację sprzętu i oprogramowania, a następnie zmieniać swój wybór wielokrotnie, w każdej chwili. Incedo zapewnia elastyczność i skalowalność w różnych wymiarach, aby spełnić wymagania użytkowników w zakresie bezpieczeństwa również w przyszłości.

Bezpieczeństwo w każdej branży

Bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie uniwersytetu, małego hotelu czy szpitala wiąże się z innymi potrzebami i problemami niż ochrona budynku instytucji publicznej czy centrali dużej korporacji. Dlatego w środowisku Incedo można znaleźć nowe, zaawansowane interfejsy użytkownika dostosowane do wymagań konkretnych branż.

Incedo Business zmienia sposób korzystania z budynku i zarządzania nim. Stanowi podstawę, na której będziemy rozwijać nasz przełomowy ekosystem Incedo w następnych miesiącach i latach – mówi Stephanie Ordan, wiceprezes ds. technologii cyfrowych i rozwiązań dostępowych w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions na region EMEA. – Inteligentne drzwi, bezproblemowa łączność, możliwość swobodnego poruszania się po obiekcie oraz w pełni inteligentne zarządzanie dostępem to kluczowe elementy naszej wizji przyszłości. Będziemy ją realizować poprzez system Incedo z myślą o wszystkich jego użytkownikach – dodaje Ordan.

Rozwiązanie Incedo™ Business stanowi urzeczywistnienie wizji przedsiębiorstwa ASSA ABLOY, jaką jest tworzenie bezpieczniejszego i bardziej otwartego świata, w którym wszyscy mogą się poruszać bez przeszkód i wspólnie korzystać z nowych udogodnień.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć więcej informacji oraz pobrać bezpłatny przewodnik po najnowszych rozwiązaniach ASSA ABLOY.

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn