Newmark Polska wydaje magazynową mapę Polski

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Firma doradcza Newmark Polska przygotowała „Magazynową mapę Polski”. Jest to narzędzie przydatne dla firm poszukujących powierzchni magazynowej lub przemysłowej.

Na mapie uwzględniono wszystkie nowoczesne inwestycje magazynowe klasy A realizowane przez deweloperów w kluczowych lokalizacjach w całej Polsce, a także aktualne korytarze przebiegu autostrad, dróg ekspresowych oraz planowaną sieć infrastruktury drogowej.

– Nasza mapa ułatwia monitorowanie inwestycji w nowych lokalizacjach, a także pokazuje rozbudowy istniejących parków. To narzędzie pozwala pozostawać na bieżąco z postępami modernizacji sieci drogowej w całym kraju. Jest to nieodzowny element naszej pracy z najemcami, którzy chcą zoptymalizować lub rozszerzyć swoje łańcuchy dostaw, zidentyfikować nowe lokalizacje i podjąć strategiczne decyzje – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

Mapa powierzchni magazynowych firmy Newmark Polska została wydana tylko w wersji papierowej. Aby ją otrzymać, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: magazyny@nmrk-global.com.

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn