Nowe oprawy oświetleniowe RoundTech w ofercie Eaton

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Firma Eaton poszerzyła ofertę o uniwersalne oprawy oświetleniowe RoundTech. To jedyne na rynku rozwiązanie, które daje możliwość przełączania optyki z wąskiej na szeroką. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawdzi się w oświetleniu  zarówno wąskich korytarzy jak i otwartej przestrzeni.

Oprawy RoundTech dzięki możliwości przełączenia rozsyłu światła (eFocus) sprawdzą się zarówno jako oświetlenie drogi ewakuacyjnej lub korytarza, jak i powierzchni otwartej. Zmienna optyka umożliwia zastosowanie oświetlenia z rozsyłem wąskim do korytarzy lub szerokim do pomieszczeń otwartych – to jedyny taki produkt na rynku. Do wyboru są trzy rodzaje natężenia strumienia świetlnego: 150lm, 200lm oraz 400lm. 

Odpowiedni tryb pracy (awaryjny lub ciągły) ustawiany jest za pomocą przełącznika. Oprawy umożliwiają prostą analizę błędów i wyświetlanie stanu za pomocą dwukolorowej diody LED. Dodatkowo, dzięki niskiemu zużyciu energii i zastosowaniu baterii litowo-żelazowo-fosforanowej (LiFePO4), mają niewielki wpływ na środowisko. 

Szybki montaż i szeroki wybór

Oprawy RoundTech można dostosowywać do potrzeb, także pod względem wizualnym. W ofercie dostępne są oprawy okrągłe lub z kwadratowymi  maskownicami, a na zamówienie – różne kolory obudowy z poliwęglanu (test rozgrzanym drutem do temperatury 850°C). Produkt można zamontować podtynkowo, na wysokości do 9 m, przy użyciu otwornicy o średnicy 64-78 mm. Dopuszczalny zakres temperatury otoczenia pracy oprawy od +5 do +45°C. 

Produkt posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP wydane w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej Państwowego Instytutu Badawczego im. Józefa Tuliszkowskiego.

Oprawy są już dostępne w sprzedaży. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: Oprawa oświetlenia awaryjnego RoundTech | Bezpieczeństwo | Eaton

Specyfikacja oprawy oświetleniowej RoundTech 

Strumień świetlny

150lm, 200lm, 400lm

Tryb pracy

Awaryjny lub awaryjno-sieciowy

Czas podtrzymania

1h lub 3h

Sposób testowania

Test ręczny, test automatyczny, test centralny

Stopień szczelności

IP44-IP65 / IK07

Zaciski

śrubowe do 1,5 mm²

szybkozłącza do 2,5 mm² (L, N, PE) przelotowe

system CGLine+ przelotowe 2,5 mm²

Napięcie zasilania

220-240 V AC, 50/60 Hz

Materiał obudowy

Poliwęglan (850°C)

Kolor obudowy

RAL9003 (dostępne inne kolory na zamówienie)

Klasa izolacji

II

Dopuszczalna temperatura otoczenia

+5°C do +45°C (LiFePO4)

Źródło światła

LED 4+4

 


Eaton

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn