Podsumowanie Konferencji Specjalistów Logistyki

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Konferencja Specjalistów Logistyki, mająca miejsce w połowie marca 2019 r. to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w branży, realizowane głównie w oparciu o rzeczywiste case studies. Spotkanie zorganizowane przez Jartom Real Estate okazało się doskonałą inspiracją dla przedstawicieli logistyki, transportu, produkcji, magazynowania. Firma OMV Polska patronowała wydarzeniu w charakterze Diamentowego Sponsora, reprezentując także szerokie spectrum rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa w magazynie i hali produkcyjnej.

Konferencja Specjalistów Logistyki skupiła ponad 120 uczestników, przedstawicieli branży związanych z kluczowymi decyzjami logistycznymi. Reprezentanci firm związanych z magazynowaniem i produkcją oraz praktycy, logistycy, służby utrzymania ruchu, ekonomiści, osoby odpowiedzialne za zakupy, jakość i bezpieczeństwo w hali oraz dostawcy rozwiązań z obszaru logistyki wewnątrzmagazynowej mieli okazję podjąć praktyczną dyskusję w obszarze podejmowania kluczowych dezycji logistycznych.

Mając na uwadze zmieniającą się rzeczywistość, nie sposób pominąć kluczowych czynników w procesie decyzji zakupowych w magazynie i hali produkcyjnej, jakimi są względy bezpieczeństwa” – zauważa Klaudiusz Ziemniecki, Dyrektor Zarządzający OMV Polska, prelegent na Konferencji Specjalistów Logistyki. “Odpowiadając na rzeczywiste zapotrzebowanie firm w branży, uznaliśmy za istotne zaangażowanie się w wydarzenie, kładące nacisk na logistyczne decyzje zakupowe. Jako firma oferująca rozwiązania w obszarze szeroko rozumianej intralogistyki, czujemy się odpowiedzialni nie tylko za samą flotę urządzeń wewnątrzmagazynowych. Mamy świadomość, że maksymalne bezpieczeństwo a także optymalne funkcjonowanie całej infrastruktury zależą od wielu składowych, na które pragniemy zwracać uwagę decydentów branży.

OMV Polska zaprezentowała w trakcie wydarzenia rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa w magazynie i hali produkcyjnej. Uczestnicy zaintrygowani pytaniem o możliwości stworzenia maksymalnie bezpiecznego magazynu, z zainteresowaniem wysłuchali wykładu przybliżającego główne obszary pozwalające na redukcję potencjalnych zagrożeń i wypadków. Poczynając od podstaw, w ofercie firmy znaleźć można rozwiązania gwarantujące wsparcie technologiczne dla operatorów i zapewniające ochronę wózka lub ładunku. Z dużym zainteresowaniem skupionych na konferencji gości spotkały się rozwiązania z zakresu poprawy widoczności wózka widłowego w obszarach produkcji i magazynu, a szczególnie zaprezentowany przez OMV Polska zbliżeniowy system wczesnego ostrzegania.

Zbliżeniowy system wczesnego ostrzegania to rozwiązanie opierające się głównie na systemie strefowym oraz wykrywaniu pieszych”, wyjaśnia Klaudiusz Ziemniecki. „System wykorzystujący nowoczesną technologię do precyzyjnego pomiaru odległości między pojazdami i pieszymi, gwarantuje ostrzeganie przed kolizją oraz maksymalny poziom bezpieczeństwa zarówno dla pieszych, jak i pojazdów . Jest on niezwykle prosty w obsłudze oraz niezawodny, co mieliśmy okazję zaprezentować w trakcie konferencji. Możliwość rzeczywistego poznania zasad funkcjonowania jest nieoceniona, dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić rozwiązanie uczestnikom zgromadzonym na spotkaniu.”

Poza praktyczną prezentacją w trakcie prelekcji, firma OMV Polska zapewniła uczestnikom stałą możliwość zapoznania się z funkcjonalnościami wózka i systemów bezpieczeństwa. Przez cały okres dwudniowej konferencji, do dyspozycji gości pozostawali przedstawicieli firmy, udzielający informacji na temat portfolio produktów i usług OMV Polska, gotowi również zaprezentować funkcjonalności wózków i systemów bezpieczeństwa. Na stoisku informacyjnym dyżury pełnili również eksperci służący wiedzą w zakresie oferty z obszaru regałów magazynowych, osprzętu, baterii do wózków, czy usług serwisowych urządzeń wewnątrzmagazynowych.

Wydarzenie, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć, potwierdziło nasze wieloletnie doświadczenie w kontekście wyposażenia magazynów i hal produkcyjnych. Uczestnicy konferencji, żywo reagujący na prezentowane rozwiązania stanowią doskonałe potwierdzenie, że zdecydowana większość decydentów w obszarze logistycznych decyzji zakupowych dba o bezpieczeństwo procesów produkcyjnych i magazynowych. To niezwykle optymistyczne dla branży, która opiera swoje funkcjonowanie na tak istotnych obszarach”, podsumowuje Klaudiusz Ziemniecki.  

A tak na temat udziału OMV Polska wypowiedział się organizator konferencji Tomasz Branecki – Prezes Zarządu JARTOM Real Estate: „Dziękujemy OMV Polska za merytoryczny udział w Konferencji Specjalistów Logistyki. To właśnie praktyczna prezentacja systemów zabezpieczeń stanowiła niewątpliwą atrakcję wydarzenia.  Uczestnicy mogli własnoręcznie przetestować funkcjonalności z zakresu bezpieczeństwa wózka oraz systemów wczesnego ostrzegania. Co odważniejsi zdecydowali się na sprawdzenie niezawodności ostrzegania systemu detekcji uderzeń. Wszyscy z kolei z zainteresowaniem obserwowali prezentację funkcjonalności ostrzegania o potencjalnym zagrożeniu w obrębie wózka widłowego, wraz ze zróżnicowaniem komend w zależności od odległości obiektu.


www.jartom.com

www.omv.com.pl

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn