Targi ENEX 2022 zakończone sukcesem

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Targi ENEX/ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH zgromadziły łącznie ponad 170 firm z 14 krajów.

Najlepsi producenci i najnowsze rozwiązania branży energetycznej

Tegoroczne spotkanie branży energetycznej przyciągnęło m.in. wiodących producentów paneli fotowoltaicznych, instalatorów pomp ciepła, dilerów samochodów elektrycznych oraz firmy zajmujące się magazynowaniem energii. Targi Enex to miejsce premier produktowych – spotkanie było okazją do zaprezentowania branżowych nowości konkretnej grupie odbiorców. Najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, najnowsze modele inwerterów i pomp ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny – to tylko mała część oferty jaką zaoferowali tegoroczni Wystawcy. 

Nagrody dla najlepszych w branży

Podczas pierwszego dnia targów Enex przyznano nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach: magazynowanie i zarządzanie energią, odnawialne źródła energii, sprzęt eksploatacyjny i narzędzia oraz konstrukcje OZE. W kategorii magazynowanie i zarządzanie energią medal Targów Kielce otrzymała firma Fronius Polska z o.o. z Gliwic za funkcjonalność PV Point. Wyróżnieniem doceniono firmę MEB Technical sp. z o.o. z Opola za system microgrid „Zielonej Wyspy MEB” z magazynowaniem energii oraz GoodWe Europe GmbH z Monachium za magazyn energii wysokiego napięcia GoodWe – Seria Lynx Home F. Wśród laureatów medali Targów Kielce w kategorii Odnawialne Źródła Energii znalazły się firmy: NIBE-BIAWAR sp. z o.o. z Białegostoku za powietrzną pompę ciepła NIBE SZ125 oraz Galmet sp. z.o.o.sp.k. z Głupczyc za AIRMAX3 – pompę ciepła powietrze-woda do c.o. Firma Lewi Polska z Pabianic otrzymała medal Targów Kielce za QLEEN Profi Two w kategorii sprzęt eksploatacyjny i narzędzia, a firma Corab S.A. z Olsztyna zdobyła medal Targów Kielce w kategorii konstrukcje OZE za Corab Tracker WS T-001.

W trakcie targów wręczono także nagrody i wyróżnienia TOP DESIGN 2022 za aranżację stoiska targowego i sposób promocji. Nagrodę Top Design za nowatorską, elegancką i kompleksową prezentację targową otrzymały firmy: Afore Polska Sp. z o. o.; FoxESS Polska Sp. z o.o.; GoodWe Europe GmbH, Niemcy; HUAWEI Enterprise Polska; Hypontech, Holandia; KENO Sp. z o.o.; MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. Oddział w Polsce Living Environment Systems; SUNGROW Polska.  Nagroda Top Design za prezentację zbiorową stoisk trafiła do 4 ECO Sp. z o.o.

Podczas wydarzenia rozstrzygnięto również konkurs „Dobre praktyki w dobrych rękach”, w którym wyróżniono firmy za najlepsze realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce.

Strefa MiastOZE z premierami produktowymi

W trakcie targów ENEX powstała specjalna strefa wystawiennicza MiastOZE – miejsce branżowych spotkań oraz konsultacji inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej znalazło się ponad 30 firm – wiodących producentów i głównych dystrybutorów. Strefa MiastOZE było miejscem inspirujących spotkań ze specjalistami, wykładów i pokazów. Swoją premierę miały również najnowsze rozwiązania produktowe firm BMZ Poland, Galmet, Viessmann oraz FoxESS. Nie zabrakło atrakcji dodatkowych dla gości – w Grze Miejskiej MiastOZE można było wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Merytorycznie o branży

Tradycyjnie podczas Targów Enex miały miejsce branżowe fora: Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła zorganizowane przez Redakcję GlobEnergia. Tematy poruszane w trakcie obu wydarzeń dotyczyły nowości na rynku, problemów instalacyjnych czy nowatorskich sposobów wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła. Już po raz 6. podczas targów Enex odbyła się konferencja Energia PL poświęcona energetyce w Polsce. Tematem wiodącym spotkania były kwestie związane z magazynowaniem energii. W programie targów ENEX nie zabrakło spotkania skierowanego do zarządów, przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych, naukowców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką poprawy efektywności energetycznej oraz produkcji energii w rozproszeniu. Mogli się oni spotkać wspólnie podczas konferencji HEAT not LOST.

Strefa Elektromobilności z torem pokazowym

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Elektromobilności przygotowana przez Forum Elektromobilności. Największą atrakcją były jazdy pokazowe samochodami elektrycznymi na specjalnie przygotowanym torze. Wśród zaprezentowanych na torze aut pojawiło się aż 15 modeli samochodów elektrycznych w tym m.in. Tesla X, Tesla S, Tesla model 3, Hyundai IONIQ 5, Opel Mokka EV, Peugeot 308 PHEV. Statycznie zaprezentowano m.in. Audi e-tron sportback, VW ID4, Skoda Enyaq, Cupra Born czy VW Multivan. 

Targom Enex i Enex Nowa Energia towarzyszyły Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation.

Na kolejną edycję ENEX/ENEX Nowa Energia zapraszamy w 2023 roku!

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn