Targi Light+Building 2022

Światowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domówi i obiektów

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Już za kilka tygodni ponownie targi L+B Autumn Edition otworzą podwoje dla wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie zostało zaplanowane od 2 do 6 października we Frankfurcie nad Menem. Będzie to pierwsza pełnowymiarowa impreza targowa po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią. Już dziś wiadomo, że organizator spodziewa się ponad 1,500 wystawców z 46 krajów, którzy zamierzają zaprezentować swoje produkty i usługi odwiedzającym z całego świata. Najnowsze rozwiązania technologiczne z branży oświetlenia, elektrotechniki, automatyki domów i obiektów oraz systemów zabezpieczeń i ochrony – wszystko to będzie można dotknąć i obejrzeć. A wszystko to zaprezentują największe firmy z Włoch, Turcji, Hiszpanii, Polski, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Grecji.

Liczne technologiczne rozwiązania dla „inteligentnego budynku”

Sekcja „Building” została rozmieszczona w halach 9,11 i 12 i obejmie artykuły z branż takich jak: automatyka, systemy elektryczne, inteligentne zarządzanie energią, elektryczne stacje ładowania. Wśród producentów zobaczymy takie firmy jak: ABB, Beckhoff, Busch-Jaeger, Dehn, Gira, Hager, Albrecht Jung, Mennekes, Niedax, OBO Bettermann, Phoenix Contact, Schneider Electric, Siemens, Wago, Warema i Wöhner. Równolegle do trwających targów w „Building Plaza” w hali 9 będą odbywały się liczne wykłady, panele dyskusyjne i seminaria poświęcone najnowszym osiągnięciom i trendom poświęconym rozwiązaniom inteligentnym rozwiązaniom w budownictwie.

Zintegrowane technologie zabezpieczeń, alarmów i monitoringu – Intersec Building

Domy i budynki „jutra” to niezwykle nowoczesne rozwiązania nadzoru wideo, weryfikacji danych, ograniczenie dostępu, ochronę przeciwpożarową. Artykuły i usługi związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem można będzie obejrzeć w sekcji „Intersec Building” w hali 8. Wśród najważniejszych producentów można będzie zapoznać się z ofertą takich firm jak: Abus, Assa Abloy, Axis Communications, BKS / Gretsch-Unitas, Burg Guard, GEZE, Daitem, DOM, Hikvision, Lupus Electronics, Salto Systems i Siemens. Warto będzie także posłuchać wykładów ekspertów podczas Intersec Forum.

Oświetlenie

Artykuły oświetleniowe w wielu odsłonach zostaną zaprezentowane w halach 3, 4 i 6. Do obejrzenia będzie nie tylko bogata oferta oświetlenia stylowego do domów i mieszkań, ale także oświetlenie techniczne, zewnętrzne, uliczne oraz awaryjne. Natomiast producenci komponentów i części oraz źródeł zasilania i kontroli znajdą się w hali 8. Wśród największych wystawców można będzie zapoznać się z ofertą takich firm jak: Artemide, AEC Illuminazione, Bega, BPM Lighting, Casambi,Diomede, Ledvance, Linea Light, Martinelli Luce, Molto Luce, Nichia, Ridi Leuchten, Samsung, Seoul Semiconductor, Secto Design, Serien Lighting, Slamp i Zero. Poza serią wykładów i paneli dyskusyjnych, można będzie wziąć udział wycieczkach z przewodnikiem, który omówi najciekawsze nowości branży. Do “Design Plaza” w hali 3.1 w szczególności zapraszamy projektantów i architektów.

Wszystkie zarejestrowane firmy będzie można znaleźć w katalogu on-line, który będzie także do wglądu przez 2 tygodnie od zakończenia targów.

Jako przedstawicielstwo targów Light+Building w Polsce (Messe Frankfurt) zapraszamy serdecznie od wzięcia udziału w organizowanym wyjeździe.

Aby zapewnić komfortowy pobyt na targach Light+Building proponujemy Państwu przejazd autokarem do Frankfurtu i z powrotem lub przelot samolotem; codzienne transfery autokarem bezpośrednio pod wejście na targi; 3 (autokar) lub 2 (samolot) noclegi w Hotelu Michel****  w Wetzlar; zakwaterowanie w pokoju dwu – lub jednoosobowym (za dopłatą); obfite śniadania w postaci bufetu; kartę wstępu na targi i katalog targowy; ubezpieczenie; opiekę doświadczonego pilota oraz zestaw umożliwiający odpoczynek podczas podróży. 

Dzięki dofinansowaniu z Messe Frankfurt to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie !

OFERTA AUTOKAROWA z pełnym serwisem, w terminie: 30.09 – 5.10.2022r., obejmuje 3 noclegi i 3 dni pobytu na targach, w cenie 1 790 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-os. 490 zł + VAT). 

Wyjazd autokaru z Warszawy, możliwość dołączenia do grupy w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub we Wrocławiu.

OFERTA SAMOLOTOWA z pełnym serwisem, w terminie: 2-4.10.2022r., obejmuje 2 noclegi oraz 3 dni pobytu  na targach, w cenie  2 790 zł + VAT od osoby  (dopłata do pok. 1-os.  390 zł + VAT).

Wylot  z  Warszawy. Możliwy jest również wylot z innego lotniska, po ustaleniu dostępności biletów oraz ceny. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

Martyna Pietruszka
Sales Manager
+48 22 49 43 203
martyna.pietruszka@poland.messefrankfurt.com
Light + Building – Messe Frankfurt Salespartner

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn