Vertiv prezentuje nowe klimatyzatory z mechanizmem bezpośredniego rozprężania, które zapewniają redukcję śladu węglowego

Agregat z rozszerzonej rodziny Vertiv Liebert PDX będzie wykorzystywał niepalny czynnik chłodniczy o obniżonym wpływie na postępowanie globalnego ocieplenia

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Fot. Vertiv

Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość jej działania, wprowadził do oferty nowe, wysoce wydajne klimatyzatory z mechanizmem bezpośredniego rozprężania Vertiv Liebert PDX-PAM, wykorzystujące do pracy niepalny czynnik chłodniczy R513A, charakteryzujący się obniżonym wpływem na postępowanie globalnego ocieplenia (Global Warming Potential, GWP). Agregaty te, dostępne już w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA), zostały zaprojektowane do pracy z ekologicznym czynnikiem chłodniczym, bardziej ekologicznym niż w przypadku starszych czynników, zapewniającym większą wydajność, niezawodność i maksymalną elastyczność instalacji.

Agregaty Liebert PDX-PAM umożliwiają właścicielom centrów danych zachowanie zgodności z rozporządzeniem UE 2024/573 w sprawie gazów fluorowanych (F-gazy) i ułatwiają realizację ich strategii w zakresie zrównoważonego rozwoju. Niepalny czynnik chłodniczy R513A zapewnia redukcję współczynnika GWP nawet o 70% w porównaniu z tradycyjnym czynnikiem R410A, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i niezawodności pracy klimatyzatora. Nie są przy tym wymagane żadne dodatkowe urządzenia zabezpieczające, jak ma to miejsce w przypadku jednostek wykorzystujących łatwopalne czynniki chłodnicze, co pozwala obniżyć koszty instalacji i nakłady inwestycyjne.

W erze, w której wydajność i niezawodność są najważniejsze, zdajemy sobie sprawę z pilnej potrzeby wdrażania alternatywnych ekologicznych rozwiązań, aby zawczasu zapewnić zgodność z wymogami prawnymi oraz udostępnić naszym klientom najnowocześniejsze innowacyjne systemy – powiedział Karsten Winther, prezes Vertiv na region EMEA. – Dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu nie tylko umożliwiamy klientom realizowanie bieżących celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, ale też proaktywnie wprowadzamy innowacje i rozwijamy przyszłość technologii chłodzenia oraz wyznaczamy nowe standardy dla wydajności i niezawodności.

Liebert PDX-PAM jest dostępny w różnych wersjach o mocy od 10 do 80 kW oraz szerokiej gamie rozwiązań konfiguracji przepływu powietrza, opcji i akcesoriów. Dzięki temu urządzenie to można łatwo dostosować do różnych potrzeb instalacyjnych, charakterystycznych dla małych i średnich centrów danych, a także środowisk przetwarzania brzegowego i akumulatorowni. Wraz z klimatyzatorami Liebert PDX-PAM w ofercie Vertiv dostępny jest szeroki wybór rozwiązań chłodzących zapewniających odprowadzanie ciepła za zewnątrz, gotowych do zastosowania w zależności od specyfiki konkretnej konfiguracji systemu.

Vertiv jest liderem w dziedzinie innowacji i podnosi próg technologiczny dzięki Liebert PDX-PAM, rozwiązaniu o niskim GWP, wyposażonym w niepalny czynnik chłodniczy R513A,  zaawansowane rozwiązania przemysłowe, w tym sprężarki z silnikami bezszczotkowymi z falownikiem, elektroniczne zawory rozprężne, wentylatory komutowane elektronicznie oraz etapową konstrukcją cewki z innowacyjnym, zgłoszonym do opatentowania filtrem. Wszystkie te elementy dostępne są w standardowym wyposażeniu. Zintegrowany panel kontrolny Vertiv Liebert iCOM umożliwia płynną synchronizację pracy tych komponentów, dzięki czemu Liebert PDX-PAM może skutecznie i niezawodnie dostosowywać się do zmieniających się warunków klimatycznych oraz obciążenia cieplnego. Możliwość pełnej ciągłej regulacji parametrów pracy znacznie zmniejsza roczne zużycie energii dzięki zwiększonej wydajności komponentów przy częściowym ich obciążeniu. Natomiast mechanizm precyzyjnego monitorowania pracy maszyny ułatwia śledzenie jej wydajności oraz tworzenie harmonogramu prac konserwacyjnych.

Wprowadzenie czynników chłodniczych o niskim współczynniku GWP do systemów bezpośredniego rozprężania jest oznaką znaczącego postępu w zrównoważonej ekologicznie technologii chłodzenia powietrzem – powiedział Lucas Beran, dyrektor ds. badań w Dell’Oro Group. – Dzięki zastosowaniu niepalnych czynników chłodniczych o obniżonym wpływie na postępowanie globalnego ocieplenia, Vertiv spełnia wymogi rozporządzenia UE w sprawie gazów fluorowanych oraz dąży do zmniejszenia śladu węglowego bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i wydajności. Takie podejście do innowacyjności jest istotne dla operatorów centrów danych, którzy dążą do osiągnięcia swoich strategicznychcelów w zakresie zrównoważonego rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów operacyjnych.

Więcej informacji o agregatach chłodniczych z mechanizmem bezpośredniego rozprężania Vertiv Liebert PDX-PAM, wykorzystujących do pracy czynnik chłodniczy R513A o niskim współczynniku GWP, a także o innych rozwiązaniach Vertiv, można znaleźć na stronie Vertiv.com.

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn