Internet Rzeczy zmienia działanie centrów danych. Wyróżnienie dla Schneider Electric

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Schneider Electric, producent pakietu oprogramowania StruxureWare dla centrów danych, uzyskał tytuł lidera w najnowszym raporcieIDC MarketScape: Worldwide Data Center Infrastructure Management 2015 Vendor Analysis.

Najnowszy raport IDC MarketScape skupia się na rynku DCIM, stale rozwijającym się wraz ze wzrostem zapotrzebowania na bardziej efektywne centra danych, oferujące krytyczne wsparcie dla operacji biznesowych. Schneider Electric uzyskał najwyższytytuł „lidera” spośród szerokiego grona producentów rozwiązań DCIM. Raport IDC MarketScape powstaje na podstawie rozbudowanego procesu ewaluacyjnego, opartego na badaniach ankietowych i wywiadach z dostawcami rozwiązań, publicznych informacji oraz opinii użytkowników. Każdy z producentów podlega ocenie pod względem 30 czynników dotyczących jakości produktów i strategii firmy.

Tak wysoka ocena firmy Schneider Electric i uznanie dla produktu StuxureWare pokazuje, że oferowane przez nas inteligentne i niezawodne oprogramowanie jest doceniane przez klientów oraz spełnia coraz bardziej rosnące wyzwania rynku IT i centrów danych – mówi Dariusz Koseski, Wiceprezes Schneider Electric Polska, dodając – Wyróżnienie StruxureWare dla centrów danych jako wiodącego rozwiązania w raporcie IDC MarketScape  podkreśla naszą skuteczność w dostarczaniu użytkownikom szerokiej platformy analitycznej dla centrów danych, która zapewnia łączność i komunikację dla operacji biznesowych wykonywanych za pośrednictwem oprogramowania.

Autorzy raportu IDC MarketScape zwrócili uwagę na potężną bazę klientów,  korzystających z rozwiązania DCIM StruxureWare dla centrów danych, którą Schneider Electric zbudował jako globalny dostawca rozwiązań z dziedziny zarządzania energią i centrów danych. Doceniono także skalowalność rozwiązania StruxureWare. „Obecność na rynkach całego świata i świetna reputacja na polu projektowania, budowania i zarządzania centrami danych sprawiają, że moduły pakietu StruxureWare są logicznym wyborem dla klientów, planujących rozbudowę infrastruktury i rozszerzenie możliwości zarządzania energią na obszar operacji IT” – można przeczytać w raporcie.

– Dynamiczny wzrost ilości danych napędzany przez Internet Rzeczy oraz postępująca cyfryzacja generują niespotykane wcześniej obciążenia dla systemów centrów danych, które stają się krwiobiegiem operacji biznesowych. Aby zagwarantować ciągłość i sprawność realizacji operacji biznesowych prowadzonych w czasie rzeczywistym, rozwiązania DCIM dostarczają użytkownikom wiedzę niezbędną do działania oraz podejmowania decyzji w oparciu o aktualne dane.tłumaczy Dariusz Koseski ze Schneider Electric.

StruxureWare dla centrum danych

Autorzy raportu IDC MarketScape wyróżnili wszechstronne rozwiązanie DCIM Schneider Electric jako produkt oferujący kluczowe funkcje, niezbędne w prowadzeniu działalności centrum danych opartego na inteligentnych systemach IT, które dają menadżerom holistyczny ogląd operacji w czasie rzeczywistym. Umożliwiają tym samym uzyskanie optymalnej efektywności, produktywności i elastyczności, a co za tym idzie – pomagają przekształcić centrum danych z obiektu generującego koszty w siłę napędową dla biznesu. Staje się to szczególnie widoczne, gdy przyjrzymy się kompletnym funkcjonalnościom pakietu StruxureWare z zakresu operacji infrastruktury o znaczeniu krytycznym, monitoringu i automatyki oraz zarządzania systemami IT, a także obsługi coraz bardziej rozproszonych zasobów ulokowanych w różnych obiektach. W raporcie podkreślono także modułową strukturę rozwiązania Schneider Electric, która pozwala na stopniową rozbudowę i wpływ na zmianę polityki konkurencyjności producentów. Za dodatkowe atuty uznano również globalną sieć usług i wsparcia Schneider Electric.

Pakiet StruxureWare dla centrów danych firmy Schneider Electric umożliwia uzyskanie maksymalnej efektywności w ciągu całego cyklu życia centrum danych – od fazy projektowej i konstrukcyjnej, po operacyjną, ewaluacyjną i planowania.

Pełny tekst raportu MarketScape

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn