Panasonic został oficjalnym członkiem Eurovent

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Panasonic Heating & Cooling Solutions z przyjemnością ogłasza, że dołączył do Eurovent, a jego członkostwo potwierdza zaangażowanie we współpracę i rozwój w branży HVAC.

Bogate doświadczenie i zaangażowanie firmy Panasonic w jakość sprawiają, że jest ona cennym członkiem Eurovent, czyli europejskiego stowarzyszenia specjalizującego się w technologiach HVAC, chłodzenia procesowego i łańcucha chłodniczego żywności. Partnerstwo to umożliwia firmie Panasonic współpracę z partnerami z branży, ułatwiając wymianę wiedzy i promowanie najlepszych praktyk w sektorze.  

Sebastian Merino, Senior Quality Manager w Panasonic Heating & Cooling Solutions, powiedział: „Jesteśmy głęboko zaszczyceni przyjęciem nas do Eurovent. Ten kamień milowy odzwierciedla nasze trwałe zaangażowanie w doskonałość i współpracę w branży HVAC. Z niecierpliwością czekamy na możliwości, jakie przyniesie to członkostwo, aby przyczynić się do wspólnego sukcesu społeczności HVAC”.

Eurovent reprezentuje zróżnicowaną społeczność ponad 1000 firm, zaangażowanych w promowanie konkurencyjnej i zrównoważonej branży. Jako członek korespondent, Panasonic będzie aktywnie angażować się w szeroki zakres działań Eurovent, w tym wsparcie techniczne i regulacyjne, a także wysiłki normalizacyjne kluczowe dla kształtowania przyszłości branży HVAC.

Więcej informacji na temat rozwiązań grzewczo-chłodniczych Panasonic można znaleźć na stronie internetowej producenta.

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn